Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene légyszíves?

Valaki segítene légyszíves?

Figyelt kérdés

Légy jó mindhalálig 4. Fejezétéből kell kérdésekre válaszolni,elolvastam,de nem tudok rájuk válaszolni.. :(

Légyszi valaki tud segíteni?

Kérdések

-Mit álmodott Misi?

-Írd le a számok jelentését!

-Mit álmodott Posalaki?


Köszönöm szépen ha válaszol,nagyon sokat segítenél!


2021. febr. 6. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha valóban elolvastad volna, azért emlékeznél ilyen nem apró dolgokra. De ha mégsem, nagyjából tudod, hol kellene keresni.

[link]

Itt áttekintheted a negyedik fejezetet, vagy akár újra el is olvashatod, ha az lenne a kifogás, hogy már visszavitted a könyvet a könyvtárba.

2021. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kb 50 kérdés van itt a gyk-n a légy jó mindhaláligról! Lapozd végig őket, bennük lesz a válasz.
2021. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért nem olvasod el a fejezetet???
2021. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bakker, a google nem ismerős? Elkezdtem beírni az első kérdést és a legelső találat konyhakészen tálcán a feladat megoldása!


Elképesztő, hogy ennyire nem képes egy diák!

2021. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, segítene.
2021. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Misi azt álmodta, hogy a gyerekek végre megtanulják használni az internet a facebookon, instán, tiktok-on, meg a f..om tudja miken kívül más dolgokra is.
2021. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6: frappáns riposzt! 😂😂😂


(4-es voltam)

2021. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszi 4-es! :) Egyébként valóban idegesítő egy kicsit, hogy a mai gyerekek előtt egy egész "könyvtár" van néhány kattintásra és mégsem képesek megírni a leckét. A mi gyerekkorunkban mi volt? Olvasd el a regényt, aztán írj olvasónaplót! Valaminek utána akarsz nézni? Irány a könyvtár!
2021. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8: ja-ja....


Arra is lusták h végignézzék a google találatokat.

Volt olyan akinek egy A4 oldalnyi szöveget linkeltem, amiben benne volt a keresett információ. Nekiállt hepciáskodni, hogy a kérdést válaszoljam meg, ilyen hosszú szövegrt nem fog végigolvasni....


Anyád... gondolta Stierlitz...😂😂😂

2021. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes megjegyzéseket!Kímélni kéne ezeket nem?
2021. febr. 6. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!