Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok írni 10 mondatos...

Tudnátok írni 10 mondatos érvelő fogalmazást Mátyás király viselkedéséről?

Figyelt kérdés
Kéne nekem irodalom házihoz, de nagyon noob vagyok érvelő fogalmazásban és ezért kéne nekem segítség ( csak a normális válaszolókat szeretném, köszönöm☺ )

2021. febr. 21. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudnánk
2021. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom fortniteban, meg world of tanksben nem vagy noob! Na takarodj megírni! 10 mondatot egy sík hülye is megír!
2021. febr. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mátyás meglehetősen dölyfös és agresszív figura volt. A közhiedelemmel ellentétben egyáltalán nem igazságos, hanem zsarnoki uralkodó volt, aki hatalmát magánhadserege fenntartására használta fel. A fekete sereg zsoldköltsége kiemelkedően magas volt, ezért nagyon komoly adóztatásba kezdett. Azért terjedt el róla, hogy igazságos, mert igazságosan mindenkitől beszedte az adót és aki nem fizetett, azzal elbánt! Nem igazán szerette a magyarokat, felesége is migráns betelepülő volt, egy olaszt hozatott magyar honba. Az asszony művelt volt és döbbenten látta, hogy milyen viszonyok uralkodnak a magyar udvarban. Mátyásék kutyákat tartottak és azok szőrébe törölték a kezüket, evés közben hánytak, hogy több férjen beléjük. Ez Mátyás, ha tetszik, ha nem.
2021. febr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1, #2 Inkább ki se mondom mik vagytok

#3 Nagyon köszi☺☺☺

2021. febr. 22. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!