Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Médiábol olyan feladatot...

Médiábol olyan feladatot kaptunk, hogy ki kell találni 3 szituációt, és 4-4 képet készíteni róluk úgy, hogy a plánok, képkivágások, szögek stb változtatásával eltérő jelentésű legyen az adott szituáció a különböző képeken.Valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés
Nem jut eszembe sajnos semmi. Nem kérek ócsárolást, hogy miért járok ilyen szakra ha nem vagyok kreatív stb, tudom, hogy itt nagyon sok ember tökéletes, én sajnos nem.

2021. febr. 21. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Például: egy gólvonalon lévő labda. Hazai csapat szurkolói gólnak látják, a másik csapat szurkolói nem, a partjelző már emeli a zászlót, hogy amúgy is mindegy, mert les; utolsó képen meg mutatod a tv-t, ahol az asszony meg nem érti a felhajtást és sóhajt. Ha ilyesmire gondoltál.
2021. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!