Írottan vagy nyomtatva?

Figyelt kérdés
Bemutatkozó fogalmazást kell írnom. Hogy szokás az ilyet írni, kézzel vagy nyomtatva?

2021. márc. 1. 13:40
 1/4 anonim válasza:
Miért írnád nyomtatva?
2021. márc. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én tudok olyan munkahelyet, ahol nem azt nézték meg példafogalmazással, hogy mennyire tudod jól használni az agyadat, hanem írásszakértő nézte meg, hogy mennyire megbízható az illető, tehát magát az írásképet, hogy az alapján milyen tulajdonságok szűrhetők le a kézírásából az embernek, az ember jellemének.

De mivel nem mindenkinek van scannere, most pl szerintem jó lehet akár nyomtatott betűkkel is pl Times new roman

2021. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*de én amúgy nem tudom, hívd föl azt, vagy írj imélt annak, akinek akarod küldeni, hogy ő hogy szeretné, pl mondjuk telefonnal/fényképezőgéppel lefotózva átküldve usb-vel vagy bluetooth-on is jó-e, vagy hogyan szeretné.
2021. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*vagy nemtom írásszakértő volt-e, lehet, hogy pl a főnök is értett hozzá.
2021. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!