Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Illyés Gyula A kamaszizmok...

Illyés Gyula A kamaszizmok tündérszárnyán önéletrajzi regényből kellene írnom, tud segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Heeelp kérlek valaki segítsen.

5-8 mondatos tartalmat kellene írni, de sehogy sem jön össze.

Tudna valaki segíteni?

Előre is köszönöm!



#Illyés Gyula #kamaszizmok tündérszárnyán
2021. márc. 1. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Mire emlékszel, mit olvastál?
2021. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát elolvastam egyszer, de nem jött át a lényeg ...

Most olvasom másodszor.

2021. márc. 1. 19:42
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Semmi gond, még nem elég fejlett hozzá az agyad. Pár évismétlés és menni fog.
2021. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Évismetles? Hm... Te milyen egy modortalan és faragatlan alak vagy! Nézzél magadba, hátha rájössz arra, hogy miert vagy ilyen bunkó és hatalmas tuskó! Minek szólsz hozzá, ha csak bunķóskodni tudsz? Moderáld már magad!
2021. márc. 1. 20:21
 5/9 anonim ***** válasza:
A tények makacs dolgok. Te nem tudsz írni pár mondatot egy regényről. 1-2 év múlva talán sikerül.
2021. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már megírtam nagyokos! Azért kértem a segítséget, mert elfelejtettem, hogy holnapra kell és első nekifutásra figylmetleül olvastam el.Csak azt nem értem, hogy az miért okoz neked örömet, hogy bele kötsz másba?! Az a baj, hogy a magadfajta rosszindulatú emberekkel van tele a világ! Sajnállak téged,hogy ebben leled örömöd! A hozzászólasaiddal magadat minősítetted!! Nem vagy méltó arra, hogy a továbbiakban társalogjak veled. Legyen szép estéd!
2021. márc. 1. 20:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne is velem csacsogj, inkább a fogalmazást próbáld összehozni.
2021. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így nem leszel kész. Törd a fejed, legalább egy mondat legyen. Az már egyes fölé.
2021. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, fellőtték a pizsit? Így hogy lesz meg a házi feladat? Enyje, megint itt basztad el az időt.
2021. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!