Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Adnátok ötleteket a nyelvtanhá...

Adnátok ötleteket a nyelvtanházimhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ezt a házit kaptuk:


,, Tervezzetek egy reklámtudatosságról szóló reklámot korosztályotok számára!"


Semmilyen más instrukciót nem kaptunk. Tanácstalan vagyok. Nem tudom hogyan kezdjek bele.

Írnátok nekem ötleteket légy szíves? :)



2021. márc. 2. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá arra, hogy reklámtudatosság, olvass utána és a szerinted fontosabb dolgokat tedd bele. Neked milyen formában kell megcsinálni? Plakátként?


Pl. ezeket nézd meg:

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen korosztályról beszélünk itt?
2021. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Semmilyen instrukciót nem kaptunk. Azt sem mondták milyen formában csináljuk...


A korosztály: 16-17 évesek

2021. márc. 2. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondott semmit, akkor esetleg kérdezz rá, hogy milyen formában kéri, az a biztos. Ha azért nem mondta, mert rátok van bízva, akkor én plakátot csinálnék, az nem túl nehéz, viszonylag gyorsan megvan és jól személyre lehet szabni, sokat ki lehet belőle hozni. PPT egyik diáján pl. nagyon jól össze lehet szerkeszteni és utána el tudod azt menteni egy képként és úgy el tudod küldeni a tanárnak. Felírod a címet, a főbb tudnivalókat, veszélyeket, mire kell figyelni, mit lehet tenni ellene, tegyél rá pár képet, szerkeszd meg szépen és kész is.
2021. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha szöveget kellene írnod (általában a tanárok se mindig tudják mi van lol), akkot beleírhatod például, hogy oda kell figyelni a reklámok nézése közben, mert sokszor olyan módón hirdetnek, hogy kihagyhatatlannak érzed az ajánatot, közben pedig nincs is szükségünk az adott hirdetett tárgyra/szolgáltatásra.

Vagyis én erre asszociálok.

Remélem segítettem!

2021. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!