Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ha nekem a magas ágyásom 2.8...

Ha nekem a magas ágyásom 2.8 méter hosszú és 1 méter széles, valamint 0.4 méter ( vagyis 40 centi) mély, akkor tényleg 1,12 M3 föld kell bele? tudom, ez nem házifeladat, de fogalmam sincs hogy jól számoltam e ki, nem ma jártam iskolába, :D 30f

Figyelt kérdés
amikor jártam akkor is inkább mellé :D bocsi, nem tudom hogy kell kiszámolni ezt, mert sosem tanultam meg, csak elmélkedtem, ha összeszörzom ezeket akkor az kiadja e a m3, hiszen a m2 az csak 2 szintü a m3 pedig már háromdimenziós :D
2021. márc. 14. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

2,8 * 1 * 0,4 = 1,12

Helyesen számoltál.

2021. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :D vicces, mert ezt tényleg nem tanultam :D ( vagy nem voltam ott amikor tanították)
2021. márc. 14. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:

hosszúságxszélesség magasság

jól számoltad ki

2021. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!