Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi március 15-e jelentősége...

Hajzer Bence kérdése:

Mi március 15-e jelentősége az utókor számára?

Figyelt kérdés
Srácok valaki tudna segíteni?! Nagyon fontos lenne. Erre a kérdésre kéne válaszolnom pár mondatban.

2021. márc. 19. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell dolgozni aznap.
2021. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt most hogy érted?
2021. márc. 19. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Motivációt adhat arra, hogy ha akkor sikerült létrehozni egy ekkora volumenű összefogást, akkor most is sikerülhet.
2021. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem... Esetleg ki tudnád fejteni? Mármint úgy értem, hogy pár mondatban kérlek. Beleírom házi feladatba és ennyi volt
2021. márc. 19. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogom kifejteni. Adtam egy alapötletet, innen tiéd a munka további része. Azért rizsázni egy ilyen általános témáról nem egy akkora teljesítmény...
2021. márc. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na hát ezaz, hogy soha nem voltam szó "esszé" írásban vagy ilyesmi dolgokban. Pont ezért kértem segítséget mert nem értem ezt a témát. A segítség jó volt csak nem tudok beszélni róla. Ebben kéne segítened. 4-5 mondatban maximum elég
2021. márc. 19. 13:48
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha valamiben nem vagy jó akkor azon dolgozni kell. Semmit nem fogsz javulni, ha én megmondom neked a megoldást. Inkább írj 10 rosszul felépített, tartalmilag üres esszét, de akkor legalább látni fogod, hogy mi nem megy pontosan és tudsz rajta dolgozni.
2021. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!