Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem értem a német házimat,...

Nem értem a német házimat, valaki megírná nekem?

Figyelt kérdés

Szóval a feladat annyi lenne, hogy az összes módbeli segédigével kell állító és tagadó

Mondatot írni, E/1 E/3 és T/3 alakban, szóismétlés nélkül.


Szerda estig kell megcsinálnom, ha valaki segítene, nagyon megköszönném!



2021. márc. 30. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogod sem érteni, sem megtanulni, ha most nem ülsz le és szenveded ki magadból a megoldást. Mi nem megy rajta, mikor minden infó ott van a könyvben vagy a neten? Megnézed mik a segédigék, meg hogyan épülnek fel az állító és tagadó mondatok a névmásokkal. Ez eddig értőolvasás, hogy felfogtad-e amit írnak. Ezen felül a saját kreativitásod marad, hogy két tőmondathoz milyen szókincsed van.
2021. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
megírod, posztolod, megnézzük, kijavítjuk. nem írok helyetted házit, de szívesen segítek jól megírni.
2021. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!