Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Keresnék olyan embert aki...

Keresnék olyan embert aki pénzért megírná a matek feladataim. Hogyan találhatnék ilyet?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki azzal jön nekem hogy lusta vagyok és hogy ez csalás. Én próbálkozom, kb 4 éve nem tudok elérni jobbat a kettesnél matekból, egyszerűen nem megy bár a legtöbb így is sajnos egyes. Gyakorolok, magántanárhoz jártam, figyeltem az órákon. Egyszerűen kínai nekem, már egyszer évet is ismételtem miatta. Érettségizni fogok és nagyon félek hogy a matek miatt bukom az egészet. Gyakorlom az első rész feladatait azokból felkészülők, 12 pont biztos meglesz hogy szóbelire menjek belőle. De nekem ehhez most jó jegyeket kell szereznem és túl akarok ezen a matek témán esni. Felmentést is próbáltunk szerezni de itt a korona ideje alatt semmit se csináltak vele, a papírjaim is “véletlen” elvesztek a helyen ahol kérni kell a felmentést.... Minden másból tök jó érettségit tudnék írni, továbbtanulni se szeretnék szóval ez tényleg az utolsó léc amit át kéne ugranom. Aki tud segíteni annak nagyon megköszönöm és azt is hogy a hosszúra sikeredett szövegemet elolvastad! :) további szép napot!

2021. márc. 31. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szarul állok anyagilag. Így jó pénzért vállalom a matekfeladataid megírását. Privátban vedd fel velem a kapcsolatot ha még aktuális. Persze linkeld be a feladatokat is!
2021. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben azért nem adnám fel a második részt sem. Próbálkozz azzal is, hátha össze tudsz szedni még pár pontot.
2021. ápr. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én megírom neked, de semmi garanciát nem vállalok arra, hogy jók is lesznek.

Deal? :D

2021. ápr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krwkco ***** válasza:
Egy-két feladatot én is megoldok Neked. Ingyen. Nem az összeset, hogy maradjon a pénzszűkében levő kollégáknak is. De csak akkor, ha rávezetés után hajlandó vagy néhány közbenső lépést magad is kiszámolni.
2021. ápr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, átmentem :)
2021. máj. 2. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!