Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Meet... Ismeri vlaki video...

Karcsi zoli kérdése:

Meet... Ismeri vlaki video beszélgetős helyet?

Figyelt kérdés
Kreszt fogok/fogunk tanulni ezen e Meet-en! Nem szeretném magam mutatni, sem azt, hogy hallják amit beszélek... Kilehet kapcsolni a kamerát és a hangszórót? És hogy? Elmondanád majd a menetét ne ott élesbe szerencsétlenkedjek? Telefonon
2021. ápr. 6. 23:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Tehát úgy értem, hogy telefonon fogok belépni nem gépről mert szerintem nem mindegy! Ha valaki félre értené, nem azt kérem, hogy telefonon hívj fel, mond el hogy kell 🙂🙂
2021. ápr. 6. 23:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rá fogsz jönni. Mielőtt csatlakozol a híváshoz csak simán letiltod a mikrofonodat és a kamerád.
2021. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen 2 - es. És mindegy, hogy milyen eszközről használod, mert mindegyiknél ugyanúgy van : középen egy piros gomb, a kikapcs gomb : ha megnyomod kilépsz a meetből. Jobb oldalon van a kamera gomb : ha megnyomod, nem fog belőled semmi sem látszani. Aztán a bal oldalon van egy mikrofon gomb : ha rányomsz, akkor nem fognak TÉGED hallani. Én ha nagyon nevetnem kell, akkor kapcsolom ki a kamerát a mikrofonnal eggyütt. De egyébként kár, hogy nem gépen vagy, mert ott lehet háttérképet választani. Én már csak tudom. Nekünk is kellett használni. 😒😁
2021. ápr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3 - as vagyok. Csak a gépen lehet hátteret beállítani.
2021. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!