Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A Pál utcai fiúkban hogyan...

A Pál utcai fiúkban hogyan jött létre a Vörösingesek és a Pál utcai fiúk csoportja?

Figyelt kérdés
Nem találom, hogy a két csoport hogyan jött létre a regényben. Ha valaki tudja, előre is köszönöm.

2021. ápr. 7. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Klikkesedtek a fiúk az isiben.
2021. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Tudod, ez úgy kezdődött, hogy megszülték őket.
2021. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Én is úgy gondolom, hogy alapból csakúgy klikkesedtek; és akkor egyszercsak a Vörösingesek szemet vetettek a Pál utcaiak gyülekezőhelyére.


Lehet,hogy pl voltak, akik Áts Ferit csodálták,így vele akartak barátkozni, pl hogy okos, bátor


LEhet,hogy voltak, akik pl Bokát csodálták, és az ő baráti körébe szerettek vlna beletartozni, vagy valamelyik másik Pál utcainak


Vagy pl nemtom, lehet, hogy 1-2 gyerek úgy ment oda, hogy esetleg sok szomorúság volt bennük,mert nem volt sok pénzük, és akkor szerettek volna tartozni valahová, és akkor befogadta őket amelyik csapathoz mentek. Vagy pl szal nemtom mindegyiknek a családi hátterét, lehet, hogy pl valakinek nem volt jó otthon, és emiatt volt szomorú , emiatt akart tartozni valahová; meg itt ilyen menő volt pl a Pál utcaiaknál,mert itt volt mindannyiuknak ilyen beosztásuk, rangjuk, és akkor ez is pl önbizalmat adott. Merthogy pl otthon lehet, hogy nem voltak ott "senkik", lehet,hogy otthon nem volt nekik szavuk, és ott meg meghallgatták őket , meg szal tehát ez egy ilyen komoly, jóértelemben felnőttes dolognak tűnt ez a bandázás, meg hogy mindenkinek megvan a beosztása, szerepe. (A szerepét konkrétan már nem tom, hogy milyen rangu ember köztük mit csinált hogy ilyen volt-e , vagy csak úgy adogatták a rangokat egymásnak, és alapból nem volt jelentősége; pl aki már egy ideje ott volt, őt előléptették, és pl a legújabb tag kapta mindig a közlegény megnevezést. PL amúgy egyébként Nemecsek ő meg egyébként tehát picike volt, és lehet, hogy pl jós esett neki egy ilyen nagy, védő csapathoz tartozni. És akkor pl nem érezte magát esetleg olyan kicsinek, és gyengének. Lehet hogy pl büfénél is beálltak elé a sorba néha, remélem ilyen azért nem jellemző seholse. Én nem tudom ezeket, nagyon rgéen olvastam.

2021. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. júl. 26. 22:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!