Mi a fogalmi keretetek a villámról? Készítsetek róla egy fürtábrát! Írd le az iskolai farsang szokásos forgatókönyvét! Játsszatok el olyan helyzeteket, amelyekben a szereplők előfeltevése eltér, és ebből félreértés adódik!

Figyelt kérdés

Milyen intertextusokat alkalmaztál a héten?


valaki segítsen


2021. ápr. 15. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egymás után körülbelül négy teljesen különböző kérdés és se füle, se farka az egésznek. Megpróbálnád máshogy megfogalmazni, hogy miben kell segítség? Pl. azt honnan tudja valami random ember az interneten, hogy TE milyen intertextusokat alkalmaztál a héten? Vagy én menjek be órára egy félreértéses jelenetet eljátszani?
2021. ápr. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Játsszatok el olyan helyzeteket, amelyekben a szereplők előfeltevése eltér, és ebből félreértés adódik!"


Eljátszottam, nagyon jól szórakoztam közben. Segíthetek még valamiben?


Most komolyan, a fiatalok között ennyire sok a fogyatékos? A Házifeladat kategóriában a kérdések 80 százalék értelmezhetetlen...

2021. ápr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!