Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » • Írj a történetbe illő...

• Írj a történetbe illő párbeszédes jelenetet! (Pl. Ágnes, a vőlegénye, Baló Mihály és Borcsa beszélgetése Ágnes Bodokra indulása előtt; a bodokiak pletykálkodása.)?

Figyelt kérdés
A néhai bárányról van szó.
2021. ápr. 18. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Írj te, kérdező, neked adták fel!

Írtam én is vagy 60 éve, amikor iskolás voltam.

2021. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj
2021. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha segítséget kérek, azzal kezdem, hogy "kérlek, segíts", előre és utólag is megköszönöm. Hálás vagyok azért, hogy idejét és tudását latba veti miattam, holott nem kötelessége.

A te "kérésed" inkább parancsnak hangzik, te leereszkedsz a földi halandókhoz, majd kegyesen elfogadnád a jobbnál jobb fogalmazásokat, - ha lenne!

Keress olyat, aki pénzért ír és eladja neked a szellemi termékét (ja, és fizetés után ne felejtsd el megköszönni!).

2021. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kérdés ki van másolva. Nem vagyok jó a fogalmazásokban meg az ilyenekben ezért ha valaki segítene természetesen megköszönném.
2021. ápr. 18. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Láttam, hogy ki van másolva, de ha nem tudsz személyes kedvességet bevinni a kérésedbe, akkor mégis utasításnak hat.

"ezért ha valaki segítene" = azaz írja meg helyetted, ugye?

Egyébként pont azért kell gyakorolnod, mert ebben nem vagy jó.

2021. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!