Ábel a rengetegben.Valaki?

Figyelt kérdés

A 3-4.fejezet munkafüzeti feladatai kellenének.Valaki tudna linkelni egy oldalt, vagy hasonló?Én nem találtam sajnos..

Az első kettő fejezetet olvastam, viszont ehhez már nincs türelmem.

Ha valaki segítene, azt nagyon megköszönném!



2021. ápr. 25. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdésképp másold be ide azokat a munkafüzeti feladatokat, mert egy linkelt tartalomból még nem biztos, hogy meg tudod oldani őket.
2021. ápr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom belinkelni, képet tudnék róluk csinálni, azt viszont nem tudom hogy kell itt csatolni.
2021. ápr. 25. 12:31
 3/9 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mégis.. milyen munkafüzet???


Csak egyféle létezik szerinted?

2021. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Feltöltöd ide, és a linket elküldöd:


[link]

2021. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak itt a GYK-n van vagy húsz-harminc kérdés az Ábel a rengetegben-ről. Tucatnyi olvasónapló, egyéb kérdések a neten egy kattintással fellelhetőek....
2021. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

Ezek a linkek, illetve elnézést, tényleg nem írtam le, hogy milyen munkafüzet. Radóczné Bálint Ildikó, 8.osztályos irodalom munkafüzet.

2021. ápr. 25. 13:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ez szivacs, el kell olvasnod a könyvet ahhoz, hogy a kérdéseket meg tudd válaszolni...


Vagy töltsd le a MEK-ről a könyvet, és CTRL+F-fel keress rá a kulcsszavakra...

2021. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta elolvastam egy rövidített olvasónaplót, és már megvan pár feladat! Mostmár csak a harmadik fejezet 4-es feladata, illetve a negyedik fejezet második feladata kellene.
2021. ápr. 25. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!