Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mutassa be a létszámszükséglet...

Mutassa be a létszámszükségletet befolyásoló külső tényezőket?

Figyelt kérdés
Ki mit ért ez a kérdés alatt ? előre is köszönöm
2021. ápr. 25. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Például egy munka elvégzése esetén ha nagyobb a megrendelés, akkor több dolgozóra van szükség hogy teljesítsék.

Vagy pl. aktuális helyzet, ha sokan regisztrálnak az oltásra, akkor nagyobb létszámú egészségügy is kell az oltópontokra.Ha kevesen regisztrálnak, akkor meg kevesebb doki kell.

Nekem hirtelen ez jutott eszembe, de attól függ, hogy milyen tantárgyról van szó?

2021. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 krwkco ***** válasza:
A feladatra rendelkezésre álló idő. A szabadságnapok. Várható betegállományok. Törvényileg engedélyezett túlórák.
2021. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy hotel szemszögéből kérdezi ezt a kérdést ... én úgy értelmeztem,hogy olyan külső tényezők kellenek,hogy miért kellene azt a bizonyos létszmot megtartani (a hotel esetében 75 személyzet található)

én ezeket állapítottam meg, de nem tudom hogy jól gondoltam-e :Vendégek számának a növekedése

Növekedik a kereslet a szobák iránt

A jövőben megjelenő pályázatok feltételeinek a teljesítése

A vendégek különböző igényeinek a problémamentes ellátása


Én úgy tudom, hogy a külső tényezők azok, amelyekbe a vállalat nem tud beleszólni, míg a belső tényezőkbe igen

2021. ápr. 25. 19:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, jókat írtál.
2021. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!