Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan lehet ezt megszerkeszte...

Hogyan lehet ezt megszerkeszteni PowerPointban?

Figyelt kérdés

Elakadtam egy fontos résznél. A lényeg, hogy az egyik dián be kell írni a kódot (szabadulószoba a fő téma), és ha rákattintunk az egyik számra, és téves, akkor átugrik egy olyan diára, hogy hoppá, rossz szám, próbáld újra. Ha viszont jóra kattintunk, akkor tovább enged a következő szám beírására.

Aki tudja, hogy kell megcsinálni, ne tartsa magában! Már mindenhol néztem, és nem találtam meg ezt az opciót...



2021. ápr. 28. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kód nélkül is meg lehet csinálni. Kijelölöd az adott számot a dián és Insert>Action majd a hyperlink to mellett kiválasztod a diát ahova irányítod.
2021. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, ezeket magyarul 2013-as verzióban hol találom meg?
2021. ápr. 29. 09:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!