Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen jó vers tanulási...

Milyen jó vers tanulási technikákat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Meg kell tanulnom 6 nap alatt egy 8 versszakos verset. Tudom ez nem nagy munka pár embernek. És nem tudom, hogy hogyan kellene neki állnom. Milyen jó vers tanulási módszerek vannak? Kérlek valaki sürgősen segítsen!!!!

2021. máj. 4. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hangosan felolvasom kb 3x a versszakot megpróbálom elképzelni és utánna visszamondani, aztán a következőt ugyanígy csak akkor már az előtte lévőt is visszamondom.

Nagyon fontos, higgy magadban! :) Én hiszek benned! Sok sikert!

2021. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elolvasod az első versszakot, aztán soronként olvasod hangosan, letakarod és elmondod. Elolvasod a második sort, letakarod és elmondod az első két sort, majd a harmadikat, negyediket, stb.


Ha egy versszakot tudsz, akkor azt mindig mondd el, legyen akármilyen unalmas. Kezdd el ma, minden nap tanulj meg 2 versszakot, és az utolsó 2 napon csak ismételj.

2021. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenki válaszát
2021. máj. 4. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!