Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ha elszúrtam az érvelést a...

Ha elszúrtam az érvelést a középszintű magyar érettségin, akkor meg fogok bukni?

Figyelt kérdés
Eléggé félreértelmeztem az érvelés témáját az érettségin és félek tőle, hogy nulla pontot fogok rá kapni. A 25% ami a ketteshez kéne, így is meglesz, de mintha valami olyat olvastam volna, hogy minden feladatban 12%-ot kell elérni. Tudna valaki segíteni esetleg? Előre is köszönöm.

2021. máj. 4. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Feladatreszben... nem feladatban. Az elso “fuzetben” es a masodikban kulon
2021. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nincs kedvem kikeresgélni a biztos választ, de itt meg azt írták, hogy nincs ilyen. Én nem tudom, engem nem érint.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2021. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fogsz megbukni, nyugi! Nem is ismerek olyat, aki magyarból megbukott, ahhoz már nagyon hülyének kell lenni. Legtöbször a tanárok mindenre adnak pontot, rész pontot stb. nem fognak csak úgy megbuktatni senkit.
2021. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
A feladatrészeket nem az első füzetre és a második füzetre, hanem a szóbeli összetevőkre és az írásbeli összetevőkre értik. Idén nincs szóbeli, ezért az írásbeli egészében kell elérj 25 pontot. Ne aggódj, nem az érvelésen áll vagy bukik a dolog, ha minden mást megcsináltál lesz elég pontod.
2021. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!