Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan tudok egy ábrára olyan...

Hogyan tudok egy ábrára olyan szöveget szerkeszteni, ahol szükséges az alsó és a felső index használata egyszerre...?

Figyelt kérdés
Egy diagrammra, vagy folyamatábrára....
2021. máj. 6. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
ha word, akkor egyenlet beszúrásánál az indexeknél azt a fajtát választod ki, ahol mindkettő van
2021. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A wordnál tudom hogyan kell. Csak ha rá rakom az ábrámra úlólag az egyenteleket, az úgy nem jó.... maga a képen kellene nekem rajta legyenek
2021. máj. 6. 15:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a GeoGebrában szoktam megoldani:

[link]

Konkrétabban: milyen ábrára, mit kellene rárakni?

2021. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Technológai folyamatábrára, kimenő és bemenő áramoknak a jelölését. Pl: Q-nak V-t alsó indexbe, a 0-t meg felső indexbe kellere szerkesztenem valahogy, de a wordon kívül sehol sem sikerült.
2021. máj. 6. 18:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megnéztem az oldalt, de ott is vagy kulon felso, vagy kulon also index szerkesztesere van lehetoseg
2021. máj. 6. 18:46
 6/8 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. A #5 nekem szól? Nem értek én már semmit, hogy mi is a probléma:

[link]

2021. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyetlen probléma hogy, hogy nem tudom hogyan kell, és nem találom hol :))

Amúgy meg nagyon jó a kép, pontosan ilyen jellegű ábrára lenne szükségem.

2021. máj. 6. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét kérdésre szívesen válaszolok.
2021. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!