Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Irodalom 7. Köszívu Ember...

Irodalom 7. Köszívu Ember Fiai Kaptam egy irodalom házit kérek vkit hogy mondja el hogy mi ez meret nem nagyon értem.?

Figyelt kérdés

Írj egy peldat arra, amikor az iró megszakitja a törtenetet egy-egy jelenet feszültségekkel

teli csucspontjan, es hirtelen egy masik cselekmenyszallal folytatja!

Ez lenne az köszi mégegyszer!



2021. máj. 16. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

:)

Hát bizony ehhez nem kell érteni a dolgot, csak el kellett volna olvasni.

2021. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl: Nézel egy sorozatot és éppen kiderülne hogy Xy-t ki ölte meg, erre a sorozat hirtelen átkapcsol egy másik jelenetre hogy mondjuk milyen szép az időjárás a szomszéd faluban. Lehet hülye példa de a lényeg ebben az, hogy olyan szövegbeli helyzeteket keress, ahol a szerző időhúzást alkalmazott az "izgalmas" jelenetek esetében és ahelyett, hogy azonnal megtudtok volna, hogy Xy mi történik helyette egy jó pár oldalon keresztül még másról kellett olvasnunk :). Ezt tényleg csak úgy tudod ha elolvasod a művet sok sikert :)
2021. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már elolvastam :) csak nem emlékszem :(
2021. máj. 16. 12:26
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát akkor olvass ujra egy pár fejezetet biztosan talalsz.
2021. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ok
2021. máj. 16. 13:30
 6/6 A kérdező kommentje:

Akinek ugyan ez a kérdése annak itt a válasz ( már megkaptam mástól) (ha kell az irodalom 7.es TZ-k akk irj.):


- ,,A kőszívű ember fiai,, -ból: amikor Jenő már épp leszúrná Alfonsine -

t. itt vált át Zebulon menekülésére.


(a választ Márkus Lili írta: ehazi[pont]hu )

2021. máj. 16. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!