Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miért kellett erre a pár...

Miért kellett erre a pár hétre visszamenni a suliba? Semmi értelmét nem látok. A tanárok épp olyan fásultak, mint az online alatt. Nem tanultunk semmit, 15 perces órák. Se magyarázat, se könyv! Most visszakérdezik az elmaradott anyagokat?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most lenne idő elmagyarázni, amit online oktatás alatt nem sikerült, meg a még hátralévő anyagot is.
2021. máj. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsére nem mindenütt olyan a helyzet, mint amit leírtál. Nálunk nagyon lelkesek a tanárok. Több olyan dolgozat is volt ami szóról szóra megegyezett az online dolgozattal. Két osztálytársamnak ezek elégtelenek lettek így most bukásra állnak matekból.
2021. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Én és barátnőm örülve tértünk vissza a suliba. Sokat tanultam amióta újból Suli van. Online on sokat lustálkodtam,nem csináltam leckét, lemaradtam az online óráról, mert sokat aludtam, és híztam is.
2021. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
51%
Mert az orszag vezetese egy nagy lokupec, a diákok meg hülyék higy visszamentek!
2021. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!