Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mennyit készültetek a szakdolg...

Mennyit készültetek a szakdolgozat védésre?

Figyelt kérdés
Csütörtökön lesz a napja, azt gondoltam elolvasom még kétszer a dolgozatot és megírom a PPT-t. Ennyi elég lehet szerintetek? Nálatok mennyi időt vett igénybe a felkészülés és hogyan sikerült?

2021. jún. 6. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megcsináltam a ppt-t, nagyjából kitaláltam mit szeretnék mondani. Aztán lemértem, hogy ha azt elmondom, az belefér-e a megadott keretbe. Majdnem kétszerannyit beszéltem elsőre, szóval átdolgoztam. Másnap 2-3-szor elpróbáltam, hogy gördülékenyen menjen és kb ennyi volt.

Magát a szakdolgozatot én nem olvastam végig, fogalkoztam vele annyit, hogy még mindig emlékszem rá. Persze az adatokat, diagramokat onnan néztem, de szerintem nem kell 2-szer elolvasnod. Inkább gyakorolj helyette kicsit, ne élesben mondd el először.

Nekem ez amúgy 2 nap volt, csütörtökig bőven megleszel.

2021. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem együtt volt az államvizsgával, amire szintén készülni kellett, így a szakdolgozat védésemre max 2 napot készültem. Nekünk nem kellett ppt, 1x átfutottam újra, átnéztem az opponenciát.
2021. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1 hétig folymatosan előadtuk egymásnak a csoportunkban.
2021. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát,hasznos volt! :)
2021. jún. 7. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!