Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy csináljam meg ezt a...

Hogy csináljam meg ezt a feladatot?

Figyelt kérdés

Infó óran powerpointban kellett animálni, de én nagyon lemaradtam, és az volt a feladat, hogy csináljunk vonalakból és egy smile-ból egy pálcikaembert, és én annál a résznél, amikor a beúszás animációt csináltunk lemaradtam arról, hogy hogy mozogjanak egyszerre a vonalak( egyszerre jöjjenek be a képbe.)

Válaszokat előre is köszi🙌



2021. szept. 7. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
2021. szept. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi nem erre gondoltam, hanem az volt, hogy beraltunk egy smilét egy üres diába, majd vonalakat kötöttünk hozzá, mintha egy ember lenne, de az animációnál egyenként külön mozgatja az alakzatokat, és nem egybe, hogy lehetne azt megcsinálni, hogy egyszerre mozogjanak egy alakzatnak vegye a vonalakat?
2021. szept. 8. 07:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy ahogy a videóban mutatják :) ráfogsz jönni
2021. szept. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem láttam a videóban! Az a lényeg gogy fogaz pl. Egy téglalapot és hozzá kötsz egy vonalat és azt hogy kell megcsinálni, hogy a vonalat és a téglalapot egy alakzatnak vegye, és ne külön mozgassa?
2021. szept. 8. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!