Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítséget kérek, hogy kezdjek...

Segítséget kérek, hogy kezdjek el egy 200-400 szavas fogalmazást “nem” címmel?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne

Vagy nem vagy igen vagy talán kell hogy legyen a címe



2021. szept. 12. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem


Parancsolj

2021. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Fuuu ez egy nagyon jó és trtalmas fogalmazás

Köszi

2021. szept. 12. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha magyarra kell, én a nem szó variációit írnám le különböző nyelveken, összehasonlítanám őket, a kettős tagadást kiemelném a magyarban, és bemutatnám a matematika logika nemjét.


Hittanra az Igent írnám meg, Istem hívására igent mondani, stb.


Vagy Talán címmel az emberi bizonytalanságról írnék, hogy mennyi mindent nem tudunk valójában, csak talán így van, de talán úgy. Aki keveset tud, az biztos a tudásában, de aki többet tud, az valójában már látja, hogy alig tud valamit.

2021. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Egy anya mondja a 16 éves lányának az első randi előtt. Lányom, ha a fiú bármit akar tőled szexuálisan akkor mondj mindig NEMet! A lány ezt megígéri.

A randi végén a fiú megkérdezi a lányt: zavarna téged ha lehúznám a bugyidat? A lány szótfogadó volt és NEMet mondott.

Tanulság: a nem helyett jobb néha igent mondani.

2021. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Hármas vagyok, a négyes válaszról még eszembe tudott, hogy Nem címmel írhatnál arról, hogy hány éves korban van az első dackorszak, ahol kialakul a nem fogalma, hogyan vezet át az életen, mennyi könnyebbséget, de gondot is okoz, versengést, veszekedést, nem szeretlek, nem megyek hozzád, nem dolgozhatsz itt többet, nem érdemli meg, nem kaphat ilyet, nem fog sikerülni... És nem akarok élni. Aztán a pozitivitást bemutathatnád, hogy milyen jó hatással van az emberi lélekre és testre, és életre, elfogadás, békesség, szóval mondjunk néha igent is. Igen, kész vagyok rá, igen, ez vagyok én, igen, szeretem a világot.
2021. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 krwkco ***** válasza:
100%

Válassz egy témát, amiben egy nagyon felháborító dolog van, amire nem-et mondasz. És indulattal telítetten fejtsd ki a véleményed.

Akkor indokolt a címnek a "Nem".

2021. szept. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem.


- Józsi, az a pálinka már nem kéne.

- Nemafäsztnem."


Szívesen.

2021. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki értelmes választ irt, meghozta az ihletet.
2021. okt. 7. 22:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!