Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egyik tárgyunkra azt a feladat...

Egyik tárgyunkra azt a feladatot kaptuk, hogy találjunk ki valamit ami még nincs a világon vagy pedig olyat keressünk ami hazánkban nincs. Ez lehet termék és szolgáltatás egyaránt. Ötletetek van? Én kicsit el vavyok veszve.

Figyelt kérdés
A feladat további része a magyar piacra bevezetés, ami már menne csak nincs meg a termék vagy szolgáltatás..

2021. szept. 16. 17:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy legyen reális és megvalósítható, hasznos és ha lehet környezetkímélő.
2021. szept. 16. 17:54
 2/3 krwkco ***** válasza:
29%

Egy olyan telefonos app, ami megkönnyítené hogy kevesebb autó mászkáljon Budapesten. Az utak tele vannak olyan autókkal, amiben csak egy ember ül, pedig legalább egy szakaszon ugyanoda mennek.

1. regisztrálni kell egy közösségbe.

2. aki autóval megy valahová, indulás előtt megadná az útvonalát. Ha mindennap ugyanazon az útvonalon megy munkába vagy vissza, akkor ez csak 1-2 gombnyomás.

3. aki utasként akar eljutni valahova, elsétál egy forgalmasabb útig és ott beüti, hogy hova akar menni. A telefonja elkezd valamilyen színkombinációban villogni.

4. az uton levő telefonja jelzi, hogy a lenne egy utas és mutatja a színkombinációt is.

5. a sofőr felismeri az utast a feltartott telefonjáról. És elviszi egy darabon. Ezért benzinpénz feljegyzést vagy kredit-et kap.

6. Extra kreditért a sofőr tehet kis kitérőt is, amivel a háza előtt/közelében teszi le az utast.

2021. szept. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez megkérdezhetem milyen szak? Mert normálisabb,érdekesebb feladatot kaptatok,ellenben az enyémmel az én szakomon🤣


A napelemes elektromos roller az utcákon-jutott eszembe,amivel Bécsben találkoztam,de lehet az van Pesten is. Most így agyaltam,valami olyan is eszembe jutott,hohy lehetne egy gép a házaknál,ami a műanyag üvegeket kitisztítaná,eredeti formára visszaformálná,meg is töltené (mondjuk ha vizes),de hogy így újra lehetne egyből hasznosítani,vagy nem tudom lehet hülyeség.

2021. szept. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!