Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » "Kinek kell hinnünk?" dolgozat...

"Kinek kell hinnünk?" dolgozat erre a címre.

Figyelt kérdés
valaki tud ötleteket adni ezzel a kérdéssel kapcsolatban. Hittan házi feladat.

2021. szept. 20. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a kérdés milyen irányú, válaszom a hittan szempontjából nem biztos, hogy megfelelő, de szerintem:

1. A szüleinknek. Ők hoztak a világra, ők gondoznak, nevelnek, a legjobbat akarják nekünk.

2. A tanárainknak. Ők tanítanak, élesítik elménket, ismereteink elsajátításában segítséget nyújtanak, nevelnek.

2021. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok hír van a világban, sok ember osztja az észt, de az egyetlen igazi igazság Jézus, a szeretet; ami a szeretet tényleges nevében van, az az igazi igazság, és annak kell hinnünk. Ezt bővítsd ki. :)
2021. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Annak érdemes hinnünk, akinek korábban is (szinte) mindig érdemes volt, mert amit mondott, igaz volt, tartotta magát az ígéretéhez, nem akart átverni, akiről kiderült, hogy megbízható, hiteles, hogy jót akar, hogy szeret, hogy segíteni akar, nem a kárunkat akarja, stb. Aki leginkább ilyen, az Isten.
2021. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem "kell" hinnünk senkinek. Mi döntjük el, hogy kinek hiszünk, lehetőleg olyannak, aki kiérdemelte a bizalmunkat.
2021. szept. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!