Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan kezdjek neki egy mesének?

Hogyan kezdjek neki egy mesének?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Röviden annyi, hogy irodalomra kéne mesét írnom, sokat javítana a jegyemen egy jó jegy. Kaptunk kulcsszavakat, ezeket mindjárt le is írom, csak előtte azt még leszögezném, hogy nem azt várom el, valaki írja meg helyettem ( természetesen ha van kedved..), hanem adjatok egy kis segítséget, egy alapot, bármit.


Szavak amelyeknek benne kell hogy legyenek: szén, bánya, "száz", völgy, erdő, vár


Lehet hogy egyszerű, de nekem elég nagy "baj" van a képzeleterőmmel.


(Még azt hozzáteszem, hogy egy nyomtatott oldal kell.)


Köszönöm az értelmes válaszokat, és remélem nem írtam el semmit!



2021. szept. 26. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Mi lenne, ha lenne egy erdő, a közepén egy várral, és egy fázós királlyal, aki nem engedi, hogy a fáit kivágják. Száz aranyat ígér annak, aki megoldja a problémáját. Aki csak hitegeti, annak meg lecsapja a fejét. Ü A hírrel szét küldi a futárokat, akik eljutnak egy völgybe is, ahol egy szén bánya van. Az egyik bányász vállalja, hogy ő visz szenet, ami be is vállik. A fákat sem kell kivágni, és mivel épp nemrég jöttek rá, hogy a szén mire is jó, rögtön lett egy rendszeres megrendelőjük a király személyében.
2021. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
94%

Egyszer volt hol nem volt a szén bányától száz méterre a völgyi erdőben a vár mellett élt egy öreg paraszt. Boldogan élt de már nem, mert öreg volt és meghalt.

Állítsd a betűméret nagyobbra és már kész is🤣

2021. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj a hófehérke és a hét törpére, minden szó illik hozzá. Kicsit változtass a történeten és megvagy.
2021. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1. Válaszadónak köszönöm a válaszát nagyon hasznos volt a számomra tényleg! Ez így estére a megmentőm. (Most ezt csak azért írom le mert véletlenül a félig hasznosra nyomtam:))
2021. szept. 26. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, nagyon szívesen :)
2021. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!