Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segíteni a C# (kezdő...

Tudnátok segíteni a C# (kezdő szintű) házifeladatomban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy ez most fura lesz, de nem szeretném ide kiírja a feladatot, helyette privátba írnék arra aki megpróbálna segíteni.

Ennek két oka van:

1. Ez a feladat sok éven keresztül fel lesz adva még 1-1 diáknak így esélyesnek tartom, hogy sokan inkább megkeresnék neten a megoldást, mintsem tanulnának, ez pedig sehova se vezetne.

2. Valószínűleg a megoldások kapcsán szeretnék kérdezni, mit-miért-re rámenni, de a hozzászólás szekcióba tilos beszélgetés, és félek, hogy azelőtt törölnének válaszokat, hogy láttam.


Természetesen jogos lehet a kérdés, hogy miben különbözök azoktól akik itt kiírják a házifeladatukat és várják, hogy valaki helyettük megoldja. Nos, nekem van egy tervem a feladat megoldására, de nem sikerült ezt a gyakorlatba megvalósítanom, és már pár napja nem jut eszembe jobb módszer ennek a feladat megoldásának.

Valószínűleg nem is szeretném, hogy valaki helyettem megoldja, inkább csak kicsit egyengessen az utamon és én majd megpróbálom megírni a kódot.


És, hogy kivédjek még egy támadást, amit valószínűleg a kötekedők írnának:

1. Az oktatónak nem tudok ezzel kapcsolatban írni, mert agyon van hajszolva, van ezer másik feladata és osztálya, nem tudja számon tartani a mi kérdéseinket.

2. A csoporttársaim mind más-más feladatot kaptak amikkel ők sem igazán boldogulnak, így tőlük hiába kérnék segítséget, van más gondjuk-bajuk.


Szóval köszönöm ha valaki rám ír vagy ír ide kommentet, hogy ráírhassak, és van ideje segíteni! Egyébként tényleg kezdő szintű, tömbök, talán metódus, ciklusok jellegű feladat, csak én még nem igazán látom át ezt a programnyelvet és lehetőségeit.



2021. okt. 2. 10:24
 1/1 Pelenkásfiú ***** válasza:

Nekem elküldheted.

Csak töltsd fel a jelenlegi kódodat valahová, ne üzenetben azt is...

Pl.: [link]

2021. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!