Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Rulett stratégiákat írnátok?

Rulett stratégiákat írnátok?

Figyelt kérdés

Beadandóhoz kellene majd, szeretném megmutogatni a várható értékeket stb "Elemzéseket" végezni.

Mindenhol a duplázást írják, de jó lenne még vagy 3-4.


2021. nov. 6. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

Van olyan, hogy a hulla ellen játszani, stb.

De a duplázás jó módszer, ha valakinek jó a memóriája.

Egyik barátom játszott így sokáig, amíg már szinte mindenhonnan kitiltották.


A lényege, hogy egyszerre kell több duplázás játszni.

Tehát egyszerre tesz a pirosra-feketére, párosra-páratlanra, kis számra-nagyszámra, stb.

Mivel a duplázás veszélye a hosszú sorozatokban rejlik, így többi nyerés tudja egy ideig pótolni a hoszú sorozat veszteségét. Rövid távon, tehát kb. 10 pörgetés alatt lehet vele nyerni. Utána embernél - gépnél szünetet kell tartani, mert észreveszik és hosszú sorozatokat fognak csinálni.

2021. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Az egyes jó lehet. Egyszer láttam egy kaszinóban hogyan iktatták ki a játékoksokat:) Szó szerint. Minden 5. 6. gurítás 0 volt. Azt gondolom, hogy teljes mértékben szabályozható, hogy melyik szám jöjjön ki, így bármely stratégia csak akkor működik, ha sok játékos van.
2021. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, hogy hogyan kerested, mert első találat:


[link]


Nem tudom, hogy az oldalon van-e ez a szisztéma, de erre magamtól jöttem rá (persze korábban már ismert volt); valamelyik tucatra 1 egységet teszel, ha nem nyersz, akkor még egyet, ha megint nem nyersz, akkor kettőt, utána 3-at, aztán 5-öt, stb.. A szisztéma lényege, hogy a Fibonacci-számsor szerint teszed a téteket. A szisztéma erőssége a Martingale-lal szemben, hogy minél hosszabb ideig vesztesz, annál többet nyersz egy nyert kör végén, míg a Martingale esetén csak egységet nyersz, akármilyen hosszú a ciklus. Másik erőssége, hogy ugyan itt is exponenciálisan teszed a téteket, de mégis lassabban, mintha mindig dupláznál.

2021. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Hali!A válasz nem túl bonyolult.Több hónap után már világos lehet nyerő a rulett.A legfontosabb fegyelmezettség.Kettő centes téten,a saját stratégiámmal 1500 dollár/hó.Stabilan.
2022. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!