Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy ismert angol drámaíró...

Petya238 kérdése:

Egy ismert angol drámaíró műve. Kérdés lent. (?)

Figyelt kérdés

William Shakespeare: Hamlet című drámájáról lenne szó. Elemzés szempontjából hogyan lehetne tömören megfogalmazni, hogy Hamlet maga a „töprengő hős”? Idézeteket kell beleépíteni az elemzésbe, de az a könnyebb része szerintem. A történet nagyjából ismert, de szükségem lenne szakszerűbb válasz(ok)ra.


Előre is köszönöm a munkámhoz hozzájáruló segítséget!



2021. nov. 26. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
2021. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt az oldalt én is megtaláltam, csak egy jóval egyszerűbb, pár mondatos magyarázatra lenne szükségem, amit majd egybe tudok gyúrni az én tudásommal. Meg ez túl szakszerű, nehéz belőle bármit is leegyszerűsítve kihámozni.
2021. dec. 1. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!