Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Aki a BGE KKK-ra jár/járt van...

Aki a BGE KKK-ra jár/járt van valami tanácsa, hogy hogyan lehet nagyon alaposan felkészülni a nemzetközi ügyletek tárgy vizsgára?

Figyelt kérdés
Eléggé félek tőle, főleg hogy 90% felett van a bukási arány állítólag. A válaszokat előre is köszönöm! :)

#vizsga #vizsgaidőszak #BGE #Nemzetközi ügyletek
2021. dec. 3. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki tanítja? Ez nem ugyanaz a tárgy akkor mint a nemzetközi kereskedelmi technikák és logisztika akkor? Mert én arra is ezt hallottam, hogy 90%-os a bukási arány, majd januárban lesz ilyen vizsgám. Olyan tárgyam nincs mint Neked, de érdekes, hogy ez nem tűnik fel az egyetemen senkinek? Valami nem oké ha ennyite sokan buknak.
2021. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hrabovszki Ágnes Zsuzsa tanítja, megnéztem a mark my professoron és ott azt írja, hogy azt a tárgyat, amit te írtál, azt is tanítja. Neked is ő akkor a tanárod?
2021. dec. 7. 23:16
 3/4 anonim válasza:
En megbuktam
2022. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Tudsz még menni vizsgára? Nekem sikerült.
2022. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!