Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Összehasonlító elemzést írni...

Összehasonlító elemzést írni Petőfi Sándor: Minek nevezzelek? Varró Dániel: Minek, minek? Csak irányadást kérek. Annyi mindent mondott a magyartanárnő, hogy igazából az elkezdéssel van a gondom. Valaki!!

Figyelt kérdés

2021. dec. 12. 13:48
 1/3 anonim válasza:
62%
Elolvasod mindkét verset,röviden le jegyzeteled,és a versek tartalmát,és mondani valóját össze hasonlítod.Lehet a vers a szerelemről szól amikor még van vágy stb a másik meg az elmúló szerelemről szól.
2021. dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A mai napig kérdezik ugyan ezt. Engem is érdekelne egy rövid összehasonlítás :D
2022. dec. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta sem válaszolt senki, pedig nem azt kértem, hogy írják meg a leckét helyettem, hanem segítsen valaki elmagyarázni, hogy egyáltalán mire gondolt a tanár. Ő nem ér erre, csak feladja a leckéket. Utolsó évesek vagyunk, nem tudom hogyan érettségizünk le ezek után. Mindent a nyakunkba raknak. Délután 4-5 között érek haza, akkor ebédelek, tanulok! Olyan fáradt vagyok, hogy nagyon nehéz. Nem tudom a többi diáktársam is így van, vagy csak én vagyok gyenge, igaz majdnem jeles tanuló voltam eddig, most megrogyott minden. Én nem változtam!!
2022. dec. 12. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!