Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Leírná valaki, hogy miért...

Leírná valaki, hogy miért került bajba Misi a Légy jó mindhalálg című regényben?

Figyelt kérdés

Egy két oldalas fogalmazást kéne írnom belőle és kéne egy kis segítség.

Nem azt kérem, hogy valaki írjon nekem két oldalt, hamen legalább egy vázlatot, amivel könnyebben menne.



2021. dec. 19. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
olvasd el a konyvet, ugy egyszerubb lesz
2021. dec. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó Neked a Google?

Pl.: [link]

2021. dec. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Legyenszépnapod! válasza:

Fú régen olvastam, de szerintem azért kerül bajba mert a vak bácsi lottószelvényét amit azért kap meg, hogy beváltsa pénzre, ellopja János, annak a lánynak a szerelme akibe Misi szerelmes, a Sanyi nővére (nem jut eszembe a neve)

Remélem tudtam valamennyit segíteni, de neten tényleg sok cucc fentvan, csomó olvasónaplót én is onnan ìrok, csak érdemes picit átfogalmazni ami ott van, és úgy leírni.

2021. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Legyenszépnapod! válasza:
Előző vagyok, most megnéztem, Bella a neve a lánynak
2021. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!