Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 19-ik századi új líra jellemzői?

19-ik századi új líra jellemzői?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget előre is.
2022. jan. 5. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Szívesen: [link]
2022. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a semmit ismét.
2022. jan. 5. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Cica, ha nem tudod rendesen feltenni a kérdést sem, akkor mit vársz?

Melyik új líra? Magyar? Orosz? Tadzsik?

Már ne is haragudj, de ez nem olyan kérdés, amiben segítségre volna szükség. Egyszerűen lusta vagy kikeresni az interneten található kismillió vonatkozó forrás egyikét... Hát ezt senki nem fogja megtenni helyetted, úgyhogy markold magad tökön és csináld meg a házid...

2022. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves commented, érthető is, hogy anonim. Először is szinte az összes oldalt átolvastam amit kiad erre a találatra, de a jellemzőit egyik oldalon sem találtam meg konkrétan. Nem tudom, hogy került át a kérdésem a házifeladat részlegre, mikor a magyar oktatást választottam ki neki direkt, az ilyen kérdés elkerülése végett. Lustaságról szó sincs, de mivel sehol se találtam rá konkrét választ ezért gondoltam segítséget kérek, de hát nyilván én volta a hülye, hogy segítséget kérek egy olyan dologban amit nem találok. A lekezelő stílusból illetve az arroganciából le lehetne adni egy pindurkát. ;)
2022. jan. 5. 19:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem találtad? 🤣 Decuki! Akkor inkább neked kéne kicsit visszavenni a "Köszönöm a semmit ismét."-stílusból...

Pláne akkor, ha először a "magyar oktatás" kategóriába raktad ki a kérdésed 🤣 Mert segítek: az nem a magyar nyelv és irodalom oktatását fedi, hanem a magyarországi oktatási rendszerrel kapcsolatos kérdések helye...🤣🤣🤣

De jól van, a szövegértés láthatóan nehezen megy, ha már "szinte az összes oldalt átolvastad" és mégsem találtad meg a kérdésedre a választ.

Merthogy az első kérdésben található linken a találatok közül a 4., 7., és 8. például pont ezt tárgyalja.

Ez hogy nem jött át, ha már ennyire okos vagy?

2022. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még is te milyen választ vártál miután először benyögöd, hogy google.com, majd utána bedobsz egy linket a saját kérdésemmel, úgy őszintén. De legjobban az nyűgöz le, hogy vannak olyan emberek mint te, akiknek tényleg ennyi idejük van, hogy leálljanak egy ilyen kis hülyeségen kötekedni, ahelyett, hogy segítenél vagy csak tovább lapoznál miszerint szerinted ez egy hülye kérdés, mivel ezek szerint csak utána néztél a kérdésemnek, úgy őszintén, nem lett volna egyszerűbb csak beírni és tovább menni, mintsem itt flegmázni oda vissza. Sosem mondtam, hogy erősségem volna az Irodalom, nem véletlen kértem segítséget benne. De ha csak ilyen válaszokat vagy hajlandó írni akkor szerintem inkább hagyjuk egymást, mert erre nekem sajnos nincs időm veled ellentétben. Kellemes további estét kívánok!
2022. jan. 5. 20:20
 7/10 anonim ***** válasza:

"úgy őszintén, nem lett volna egyszerűbb csak beírni és tovább menni"

"erre nekem sajnos nincs"

És végre el is hangzott a két kulcsmondat.

2022. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most mond azt, hogy több értelme volt leállni és veszekedni, mintsem segíteni.

Látom nagyon aranyosan próbálod kiforgatni a szavaimat, de segítek akkor neked, ha már te is ilyen barátságosan, és korrekten beszélsz a másikkal, nem, nem utána nézni nincs időm, hanem erre az értelmetlen vitára, amit úgy látom nem bírsz abbahagyni valamiért.

2022. jan. 5. 20:33
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt még azért leírom, hogy ne vesztegessem drága idődet, amiből úgy látom nincs sok alapból sem. Több válasz részemről nem fog érkezni, lezártnak tekintem az egészet, mivel nem jutunk semerre. Szeri :)
2022. jan. 5. 20:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert nekem van időm. De ki nem állhatom, mikor valaki nem képes önmagán segíteni, és arra vár, hogy valaki a szájába tuszkolja a sült galambot.

Erre vagy sajnos példa te is. Ajánlottam neked 3 oldalt, de te inkább szájkaratézol, minthogy végigolvasd őket és megpróbáld megoldani a feladatot. Tudod, egészen máshogy viszonyulna hozzád az ember, ha megpróbáltad volna megoldani a feladatot, és az ellenőrzésében kérnél segítséget... De nem, neked most rögtön oldja meg a problémád valaki, helyetted.

2022. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!