Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A szív bajnokai (film) sztereo...

A szív bajnokai (film) sztereotípiák?

Figyelt kérdés
Sziasztok, házi feladatnak kaptuk, hogy a fent említett filmből ki kell írni 10 sztereotípiát amit észrevettünk. Tudtok írni párat?

#film #sztereotípia #A szív bajnokai #szteretípiák #the blind side
2022. jan. 9. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Megnézted a filmet?
2022. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Iskolában néztük meg, de sajnos nem sok mindenre emlékszem belőle, itthon pedig megnézhettem volna, de nem tettem, ez az én hibám, most pedig már nem is lesz időm megnézni, mert sok más tantárgyra kell még tanulnom, hajnalig meg nem szeretnék filmezni, mert akkor mégannyira sem tudok figyelni. Ezért kértem itt segítséget, ugyanis jegyre megy, és egyelőre csak egy jegyem van Etikából (5) most nagyon nem kéne egy egyes. Természetesen ha lenne időm, vagy nem lettem volna ennyire hanyag, megtekinteném a filmet, meg is fogom máskor, viszont most erre nincs lehetőségem :(
2022. jan. 9. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire beszélsz angolul, de ha nem akarod megnézni a filmet, akkor keres rá angolul. Gyors rákerestem én is és azért van találat bőven, pl.:

[link]

2022. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!