Hogyan tud egy irodalmi alkotás időszerű lenni?

Figyelt kérdés
Jó napot kívánok mindenkinek, sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet egy alkotás időszerű? Pontosítom magam, az iskolában épp Zrínyi Miklós ,,Szigeti veszedelem” című alkotását, eposzát vettük fel. Az a feladatunk, hogy pár mondatban írjuk le, hogy szerintünk hogyan tud Zrínyi műve időszerű lenni.

2022. jan. 19. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A tanár nem fideszes véletlenül? Mert én már azt is el bírom képzelni, hogy olyan választ vár, hogy hősiesen meg kell védeni a keresztény Magyarországot a muzulmán migránsok támadásától. Vagy Brüsszeltől vagy Sorostól, vagy az ellenzéktől, mittudomén. Remélem tévedek.
2022. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:))
2022. jan. 19. 19:43
 3/3 A kérdező kommentje:
A műre és a házi feladatomra visszatérve:)) Személyes véleményt kért tőlünk, viszont szó szerint ötletem sincs, hogy mit írhatnék, vagy hogy mitől tud az alkotása időszerű lenni. Ezért gondoltam, hogy valaki itt tudna nekem segíteni.
2022. jan. 19. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!