Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy rövid fogalmazás kéne!...

Egy rövid fogalmazás kéne! Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Angolul kéne egy rövid kis fogalmazást írnunk...A cím amit kaptunk : Child bitten by rhino in zoo.

Valaki segítene?Sűrgős.


2010. szept. 11. 15:14
 1/4 anonim válasza:
100%

Last sunday we went to the zoo with my family.It was a beatiful day hot day in july, the sun was shining.We decided to first watch the bugs in the zoo.It was a little bit scary because im afriad of spiders and this house was full of spiders.Suddenly somebody screamed.We ran out of the bug house and we saw that a little boy was inside the cage(???) with the rhinos and his hand was covered in blood my dad had jumped into the cage and brought him out from there-He saved his life!!!The ambulance has arrived in 10 minites and they took away the little boy to the first hospital.Luckly it wasn't serious and the boys now alriht and my father is a hero!!



Most hirtelen csak ennyit tudtam de remélem azért segítettem

2010. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kiváló fogalmazás az előző, bár a címhez (tömör újságcikkcím)nem passzol ez a személyes élménybeszámoló. De lehet, hogy a tanárt ez nem zavarja, és legalább nem kell megírni. Kijavítom a nyelvtani hibákat:

Sunday, July nagy betű, im afriad = I'm afraid ...covered in blood. My dad jumped into the cage ...

The ambulance arrived in 10 minutes

to hospital.

the boys now alriht = the boy's now alright

2010. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
köszönöm hogy ennyire megdícsérted a fogalmazásomat nem tellett 5 percbe mire megírtam(azért volr benne ilyen sok helyesírási hiba) :D:D
2010. szept. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Sokat segített:)

2010. szept. 18. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!