Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Apollinaire: A megsebzett...

Apollinaire: A megsebzett galamb és a szökőkút c. vers Louis Marcoussis: Három költő c. festménye. Mi a közös?

Figyelt kérdés
Hogyan kapcsolódik a költemény és a festmény? Járj utána. Magyar tanárnőnk nagyon unatkozik. Már az első két kérdést megoldottam, de erre semmi utalást nem találok. A múltkori, ismeretlen, kedves segítőhöz fohászkodok. Kérlek, ha időd engedi segíts.

2022. márc. 7. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Max Jacob / Jacob Max szerepelője mindkettőnek ( [link]
2022. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget, bár a linken nem találtam semmi összefüggést. Mindenképpen segített a megállapítás, hogy mindkettőn szerepel az illető. Még egyszer köszönöm.
2022. márc. 8. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, elszabtam a linket, bekerült a zárójel a végére. Helyesen: [link]


Itt szerepel a Max Jacob (représenté) címke, azaz a képen ő is szerepel, egyébként Apollinaire mellett.

2022. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm, még pont le tudom adni időre a dogát. A többivel elkészültem. Hálás köszönet még egyszer. Még úgyis fogok kérni, ahogy az ábra mutatja!
2022. márc. 10. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!