Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SOS Rómeó és Júlia levél ötlet?

SOS Rómeó és Júlia levél ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.

Egy levelet kell írnom Lőrinc barát nevében Rómeónak, hogy Júlia csak tetszhalott. Egy normál A4-es lapot kaptunk, de nem mondták mennyit kell írni.

Nagyon megköszönném ha segítenétek nekem. Köszönömmmmm!



2022. márc. 9. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Üdvözlet Rómeó.


Lőrinc vagyok.


Fontos hogy bármit is tegyél vedd figyelembe az alábbi tényt; Júlia jelenleg tetszhalott állapotban van.

Kérlek írj vissza ha olvastad.


Üdvözöllek:

Barát

2022. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

NA, HALI

Figyelj hülyegyerek. Júlia jelenleg tetszhalott állapotban van. Ne csinálj semmi fszságot. (Nem szeretném ebben a levélben a nekrofília jelentését magyarázni.)

Csákány,

Lőrinc

2022. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de egy kicsit hosszabb lehetne a levél.
2022. márc. 9. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor tupírozd fel! :) És valamit a stílusán is pofozgassál szerintem. :)
2022. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Üdv te Szerelmes balfék Rómeó! Júlia sajnos még csak tetszhalott, de nemsokára segítünk a "baján". Idd csak meg te is a mérget minnél előbb, amiért a ti balf..kodásotok miatt halt meg Mercutio, mert nem tudtatok titokban lelépni, neked játszani kellett a nagyfiút és összeütni Tybalt-tal, amiből ugye egy kissebb csata lett, amely során szegény jóravaló Mercutio az életét vesztette, de legalább elátkozott benneteket: "Dögvész! Dögvész mindkét családra, miattuk leszek férgek eledele!"

Ui: Idd ki a mérget az utolsó cseppig, te szűk nadrágos, szerelmes istennyila!

2022. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!