Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit jelentenek az alábbi...

Mit jelentenek az alábbi frazémák? • tékozló fiú • pálforduló • valaminek az alfája és omegája • nem vagyok egy irgalmas szamaritánus! • senki sem próféta a saját hazájában

Figyelt kérdés

Irodalom leckéhez kéne...

Előre is köszi aki válaszol.



#Biblia #irodalom #Irodalmibiblia
2022. márc. 16. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Kevesebb gépeléssel Google barát válaszol.
2022. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mintha nem próbáltam volna meg de köszike a tippet!
2022. márc. 16. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért javasoltam, mert nem tudom milyen mélységben kell. Vallásos eredetűek, és teljes mélységében ki kell fejteni, vagy egy-két szó elég.

Ha elég, akkor a tékozló fiú az, aki léha életet él, pálfordulás az, amikor valaki teljesen szembemegy korábbi nézeteivel, alfa és omega az a kezdet és a vég, a nem vagyok egy irgalmas szamaritánus az, hogy nem érdekel mások baja, a senki nem lehet próféta a saját hazájában meg arra utal, hogy külföldön jobban megbecsülnek a kiválóságaidért, mint otthon.

2022. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszokat nekem sajnos nem adott a Google szóval nagyon köszönöm!!!
2022. márc. 16. 13:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!