Statika házi segítség?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy kaptunk egy feladatott aminek a téma körével jövő órán foglalkozunk pontosabban és azt mondta a tanár hogy aki megoldja ezt a feladatott következő órára kap egy ötöst. Ezért hogyha megoldanátok nekem vagy csak hogyha elindítanátok hogy hogy kell megcsinálni nagyon hálás lennék.

itt a feladat: [link] (a B pont az görgös alá támasztás azt mondta)



#fizika #statika #építészmérnök #Magas építész technikus
2022. márc. 19. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát vedd elő a tankönyvedet és nézd meg a következő órai anyagot! Ha te is hajlandó vagy valamennyit beletenni a szorgalmi munkába, akkor segítek neked nagyon szívesen, de csak úgy megoldani nem fogom neked, hogy kapj egy ötöst, miközben fogalmad nincs az egészről.
2022. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krwkco ***** válasza:

Szerintem sem helyes a házi feladatokra megoldást adni, de azért egy indító segítség belefér.

Ha jól értelmezem a kérdést meg az ábrát, akkor rajzold be az x és y irányú támaszerőket és az összes erő vízszintes és függőleges eredőjét tedd egyenlővé 0 val. És a B pontra vonatkozó forgatónyomaték is 0. És ha jól értem, a fal a rugalmasságával meghatározza valamelyik támaszerőt. És az alfa elfordulás is hasonlóan befolyásolja valamelyik erőt.

2022. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most sajnáljátok tőlem az ötöst vagy miért nem segítetek?
2022. márc. 19. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Te mit vagy hajlandó tenni az 5-ösért? Ide kiírtad a kérdést és akkor te mindent megtettél érte? Ha nem teszel bele semmi melót, legalább egy fikarcnyit is, akkor nem érdemled meg jeles érdemjegyet.

Egyébként pedig krwkco segített, hogy el tudj indulni.

2022. márc. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 krwkco ***** válasza:
A 2-es hozzászólás nem segített?
2022. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!