Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Elektromágneses indukció a...

Lazapannus kérdése:

Elektromágneses indukció a gyakorlatban?!

Figyelt kérdés
Mutass be röviden 5 EM indukció elvén működő berendezést (pl. mikrofon, relé, motorok, stb). Hogyan érvényesül az elektromágneses indukció működésük közben? Egy-egy eszközről elég ha 5-6 mondatot írsz, a lényeget emeld ki?

#fizika #INDUKCIO #elektromagnesesseg
2022. ápr. 3. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Esetleg kérem-köszönöm?

Mutasd be!

2022. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
My brotha pls !My bad meg minden, kimásoltam a feladatot amit a tanár írt. Bár ha valaki szeretne segíteni és jófej nem azért fog mert oda írtam hogy kérlek, de amúgy meg igazad van illik oda írni hogy "kérem" szóval bocsánat az illetlenlenségért.
2022. ápr. 3. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Azt hiszem tökéletes megoldottad magadnak, hogy senki ne segítsen neked, marad a google.
2022. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elnézést kértem a megfogalmazásomért, és kijavítottam magam, mást nem tudok csinálni sajnos. DE ha te jobban érzed tőle magad nyugodtan tegyél még ilyen kommenteket.
2022. ápr. 4. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!