Egyetemi házi. Ötlet?

Figyelt kérdés
Az egyetemre kell forgatni egy vizsgafilmet és semmi ötletem. Annyi kikötés van, hogy nem lehet benne párbeszéd. Tavaly is kellett, akkor a családomról készítettem. Idén semmi ötletem. Max 2 perc kellene minimum 1

2022. ápr. 5. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Milyen egyetem?
2022. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz pár némafilmet hátha van valami ötlet. Sok jó van amúgy :)
2022. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 krwkco ***** válasza:
100%
Pl. kicsit kinyitsz egy csapot és másfél percig filmezed, ahogy csöpög. Ennek nagyon erős mondanivalója van.
2022. ápr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Nincs válasz, hogy milyen egyetem...?

Ha filmművészeti, akkor egyáltalán hogyan kerül be oda olyan, akinek nulla fantáziája van?


Menj ki egy piacra, és filmezd a kínálatot, a vásárlókat, rázoomolva egy-egy szép zöldséghalomra.

2022. ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan? Tèged is anyu küldött egyetemre? :D
2022. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 krwkco ***** válasza:
Ha személyiségvédelmi okok miatt nem akarsz embereket filmezni, akkor erdő, tavasz, bomló rügyek, virágok, szeméthalmok. A cselekmény nem túl szofisztikált, a kameramozgással lehet minőséget mutatni.
2022. ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En imadok mangalakat szinezni. Egyszer felvettem kameraval az egeszet. Hol lassitottam, hol gyorsitottam, hol razoomoltam. Zene volt alateve. Egesz jora sikerult. De mivel meghalt a kulso hard drive-om, ez is eltunt.
2022. ápr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mégsem volt olyan érdekes a kérdezőnek.... Gyanítom, nem is jár egyetemre. :-D
2022. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!