Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Volna néhány kérdés a légy jó...

Volna néhány kérdés a légy jó mindhaláligból?

Figyelt kérdés

1. Kiket gyanúsítanak a fiuk a reskontó ellopásával?

2. Hasonlítsd össze Viola és Bella jellemét, életszemléletét!

3. Mit mond Misi Pósalaky úrnak a lutrival kapcsolatban? Mit érez ezután?

4. Milyen baj éri Szikszay bácsit?

5. Misi Török Jánossal való találkozása fontossá válik a műben. Szerinted miért nem fogadja el tőle a pénzt a táska cipelésért?

6. Hogyan fogadja a főhős az otthonról küldött pénzt? Mit tesz vele?

7. Hogyan viselkedik az igazgató a rendőrökkel?

8. Mivel vádolják a tanárok Misit? Hogyan jelenik meg a tárgyaláson a pakk esete?

9. Hogyan derül ki a főhős ártatlansága?



2022. ápr. 7. 17:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem engedte hogy köszönjek de nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget!
2022. ápr. 7. 17:43
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Én sem olvastam el ezt annak idején, mert a Kőszívű ember fiai elvette a kedvem a kötelezőktől, mégis meg tudtam oldani az ilyesmit.

Annyi a trükk, hogy legalább az órákon figyelni kell amikor feldolgozzátok a könyvet, vagy legalább lemásolni a házit valamelyik osztálytársadról. Utána meg lapítasz az órákon, mint szar a fűben, nehogy felszólítson a tanár.

2022. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre mind nagyon könnyű válaszolni, ha elolvasod a művet. Ha lusta vagy elolvasni, akkor a/nézd meg a filmet, b/olvasd el a részletes olvasónaplót, 12 oldal, annyit csak kibírsz. Ha bírod a Google-ba a mű címét, meg hogy részletes tartalom, elsőre kiadja
2022. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!