Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene egri csillagok...

Valaki segítene egri csillagok olvasónaplóval?

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni egri csillagok olvasónaplóban? Tudom, tudom, el kellett volna olvasnom, és el is olvastam. Egy gond van, hogy a könyvet az őszi szünetben kellett olvasni, és én november végére végeztem vele, az olvasónaplót pedig 1 hete kaptuk és bármennyire is próbáltam visszakeresni, egyszerűen NEM MEGY. Nagyon köszönöm a segítséget!


Itt az oldal: C:\Users\lulum\Downloads\20220312_103710.jpg (jobb oldal)



2022. ápr. 9. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Mert nyilván rálátunk a gépedre.
2022. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2022. ápr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1 - Sajnálom, elméletileg a linknek, amit becsatoltam működnie kellett volna és ott lett volna a kép.

2 - Már rákerestem én is, de nem találtam ilyet, azt sem tudom, hogy a tanár miből fotózta a feladatokat.


Egyébként itt a feladat:


Kísérd figyelemmel egy-egy számodra kedves vagy fontos szereplő sorsának alakulását! Vedd figyelembe, hogy a történelmi események miként befolyásolják a történelmi események az egyének sorsát!

Pl. -Hogyan lett Gergőből, a szegény jobbágyfiúból a király hadnagya?

-Mi minden történt Vicuskával, míg Éva lett belőle?


A törökök portyázása Gergőt elrabolják, megszökik

_____________________

_____________________

1541: Buda török kézre kerül

____________________________

____________________________

Eger ostroma

____________

____________


így van benne az olvasónaplóban + még a 'Gergőt elrabolják, megszökik' alatt van 8 ilyen sor. Azt sem tudom, hogy kéne megoldani meg mit kéne csinálni itt. Lehet, hogy csak én vagyok hülye, de nem valami jó a szövegértésem.

2022. ápr. 10. 09:18
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

2 vagyok, bocsánt és régen jártam már suliba :D


"1 - Sajnálom, elméletileg a linknek, amit becsatoltam működnie kellett volna és ott lett volna a kép."

Nézd már meg azt a hivatkozást amit beraktál!!

A saját gépedten mutat egy fájlra.

A SAJÁT GÉPEDEN! :D

2022. ápr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!