Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Megérzést vagy erős tippet a...

Megérzést vagy erős tippet a történelem esszékre küldeni? (Tudom nem lehet biztosan tudni sosem, de hátha?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 17. 15:03
 1/2 MDaniel98 ***** válasza:
Nézegesd a kerek évfordulókat (mondjuk ez utóbbi az utolsó pár évben úgy tudom nem nagyon jött be).
2022. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Trianonra, vagy a Bethleni konszolidációra, esetleg Kádárra tippelek, mint 49 utáni esszé. 49 előtt Rákóczira, az még hosszú esszében nem volt évek óta. De én taktikázom úgy is. Egyetemes esszében 1849 előttit, míg magyar esszében 1849 utánit fogok választani. Egy kereszténység-Bethleni konszolidáció kombónak örülnék, de nagyon.
2022. ápr. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!