Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki esetleg csinált már...

Valaki esetleg csinált már statisztika esettanulmányt?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valaki igen, akkor tudna segíteni benne? Bármilyen anyagot örömmel fogadok.:D Egyetemen, számítógépes adatelemzés tantárgyból kellene egy 8 oldalas esettanulmányt írni Minitabban végzet statisztikai elemzésekről egy adatbázis alapján. Azonban a legfőbb probléma, hogy semmilyen normális adatbázist nem találtam, amivel elindulhatnék, illetve ilyet még nem is csináltam. Aki valamit tud és szeretne segíteni egy egyetemistán, az kérem ne tartsa magában!Előre is köszi!:D:D:D

2022. máj. 3. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem is fogsz találni, mert a begyűjtött adatok nem publikosak. Ezt csak úgy tudod megcsinálni, ha te magad gyűjtesz adatokat.


Kész esettanulmányokat és statisztikákat a KSH honlapján találsz.


[link]

2022. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A legjobb az egészben, hogy egy statisztikai tanár mondta, hogy a netről szedjünk ilyen adatbázist és azzal dolgozzunk.


A KSH oldalát néztem, de csak összesített adatokat találtam, nekem meg mintából vett sokasági adatok kellenek. Bár lehet én keresem ott rossz helyen.


És köszönöm a gyors választ:D

2022. máj. 3. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!