Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Van olyan, aki szintén jogot...

Van olyan, aki szintén jogot tanul vagy esetleg tud nekem ebben a jogesetben segíteni?

Figyelt kérdés
A betéti társasági szerződést 2008.március 1.-jén jegyezte ellen az ügyvéd. A bejegyzési kérelmet március 10-én érkeztette a cégbíróság, majd a társaságot március 23-án kelt végzéssel bejegyezte. A betéti társaság beltagja Nagy Anna, kültagja a Mákvirág Kft. A cégbíróság a Mákvirág Kft.-t szintén 2008.március 1.-jén kelt társasági szerződés alapján-2008.április 4.én vette nyilvántartásba. Megfelelt-e a cégbíróság betéti társaságot bejegyző végzése a jogszabályoknak?

2022. máj. 23. 16:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!