Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kulturális antropológusnak...

Kulturális antropológusnak tanulok és arról kell házi dolgozatot írnunk, hogy a nemi orientáció milyen hatással van az emberek hangfekvésére?

Figyelt kérdés
És ki kellene térni arra is, hogy a melegeknek magas hangja van és hogy ez szándékos-e és hogy tudnának normális hangon beszélni vagy sem, de nem találok hozzá forrást, segítenétek?
2022. jún. 8. 12:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez már ilyen Kásler-féle szellemben működő kulturális antropológus szak, vagy az Élet Egyetemén végzed a kurzust, csak félreérthetően sikerült a megfogalmazás?
2022. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Ez valami kamukérdés? :-D
2022. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Ez nagyon rövid házidolgozat lesz, mivel a nemi orientáció semmmilyen hatással sincs az emberek hangfekvésére.
2022. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

3: még annál is rövidebb, mint az "Emberi jogok Castro Kubájában"...


:-DDD

2022. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Értem, tehát csak megjátszott a magas nyávogó hang és van nekik rendes hangjuk is, csak nem használják.

De ezt hogyan támasszam alá forrásokkal?

2022. jún. 8. 17:27
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Milyen egyetem ez?
2022. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

A prágai Károly egyetemen már vannak olyan diplomamunkák is, melyekben pl. a kisajakplasztika népszerűségét kutatják cseh egyetemista lányok körében, stb.. Itt van egy cikk, melyben közlik a konkrét példákat:


[link]


Először én is azt hittem, hogy kamu - de nem az! A diplomamunkák többségét gond nélkül le lehet tölteni a megadott címek és szerzők alapján! Goggle fordító meg van...

2022. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Ha valaki nehezen találná meg az előbb említett példát a többi sokkolóan idióta téma között:


„I Češky chtějí být krásné všude“ Labioplastika – představy o estetice a tělesné způsobilosti vagíny

Hutarová, Adéla (Univerzita Karlova, Fakulta humanitních studií, 2018)


Azért a többi szellemes témára is nézzetek rá fordítóval - megéri!

2022. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Ja, az előző két választ a hatosnak (17:32), és a hasonszőrű érdeklődőknek írtam válaszul. Nem állt szándékomban megsérteni a Kérdezőt!
2022. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én is ismerek olyat, aki gazdálkodási szakon David Beckhamből írta a diplomáját, szóval ne csodálkozzunk semmin.
2022. jún. 8. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!